Уроки доброти до тварин

Дата: 04.10.2018 15:58

Кожного року 4 жовтня відзначають Міжнародний день захисту тварин,    привертаючи  увагу людства до прав тварин та їх доброту.  Заходи  цього  дня допомагають  об’єднати зусилля всіх, хто дбає про домашніх та бездомних тварин. Учителі та учні школи взяли участь у підготовці та проведенні   ряду заходів, що мали на меті виховання у школярів любові та бережного ставлення до друзів наших менших, пробудження  інтересу до захисту  та охорони тварин. Особливо активними були учні початкових класів. Діти з задоволенням відгадували загадки, складали  та розгадували кросворди, ребуси. Було  організувано виставку малюнків на тему «Мій домашній улюбленець»,  створено  фото колаж «Тварини – брати наші менші.»    Учням дуже сподобались «уроки доброти». Вразило заняття присвячене емоціям тварин, яке допомогло краще зрозуміти сутність  улюбленців та їх поведінку.

Після проведених заходів діти запам’ятали, що ми одна велика сім’я на планеті Земля, допомагаючи братам нашим меншим ми допомагаємо собі.