Дата: 19.09.2018 10:46

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією у Томашівській школі стало проводити напередодні дня фізичної культури та спорту Олімпійський тиждень. Важливість та популярність спорту цілком виправдана. Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме життя, рух вперед! Спорт є одним із головних чинників, який впливає на фізичний розвиток та здоров'я дитини.

Протягом Олімпійського тижня у школі були проведені години спілкування

«Олімпійське сузір’я України» та «Олімпійськими шляхами до здорового майбутнього».

Не обійшлося і без командних спортивних змагань з футболу та цікавих естафет.

Ці заходи проводяться з метою сприяння розвитку олімпійського руху, залучення до занять фізичною культурою та спортом дітей та молоді, пропаганди здорового способу життя. та виховання почуття патріотизму у підростаючого покоління.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)