Спартакіада серед  трудових колективів Недригайлівського району, присвячена Дню фізичної культури і спорту

Дата: 12.09.2018 10:18

З метою розвитку найбільш популярних видів спорту, пропаганди здорового способу життя та залучення населення району до систематичних занять фізкультурою та спортом  11 вересня на КСК «Колос» відбулася відкрита спартакіада серед  трудових колективів Недригайлівського району, присвячена Дню фізичної культури і спорту . В даному заході участь прийняла і  команда Коровинської ОТГ.

В програмі спартакіади  відбулися: комбінована естафета, штовхання ядра, стрибки з місця , перетягування канату, армреслінг, гирьовий спорт,стрільба з пневматичної гвинтівки, дартс.

Всі учасники доклали максимум зусиль для здобуття хороших результатів  своєї команди.

Слід відзначити в.о.старости Томашівського старостинського округу Коломійця Андрія за зайняте перше місце в армреслінгу. В цьому виді спорту йому не було рівних.

У загальнокомандному заліку  команда Коровинської ОТГ успішно виборола || місце.

З чим і вітаємо!