Виставка квітів в Коровинській ЗОШ

Дата: 07.09.2018 15:44

Велика Вітчизняна війна з кожним роком відходить в історію.
До 75 річниці  визволення Недригайлівщини від  фашистських загарбників у 6 вересня в Коровинській школі відбувся конкурс квіткових композицій.

Представлені класами  роботи  були наповнені філософським змістом, гармонією і творчою фантазією учнів та класних керівників.  Адже школа перетворилася на справжнє квіткове свято. У ньому взяли участь усі, від малого до великого.          Учні школи з великою відповідальністю та ентузіазмом долучилися до цього заходу.

Найактивнішими були школярі середньої  ланки. Їх букетні композиції майоріли різнобарв’ям та різноманітністю, були своєрідними і не схожими  на інші, мали підписи, які відповідали тематиці виставки. Широко була представлена тема України, рідної землі, природи та вічної пам’яті полеглим у війні з фашистами. В композиціях домінували калина, чорнобривці, майорці, айстри,  троянда, як цариця квітів.

Таким чином, місця були визначені так:

І м. - 2, 6 і 7 класи;

ІІ м. -4 ,  9 і 5  класи;

ІІІ м – 3 і 8 класи.

Радує, що сучасне покоління не забуває минуле і складає йому пам'ять і шану.