ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ТРУДОВІ КОШТИ СТЯГНУТО

Дата: 06.09.2018 09:55

Рішення суду, що вступили у законну силу, є обов’язковими для виконання. Це повинні чітко розуміти суб’єкти господарювання, щоб не доводити ситуацію до загострення і примусових заходів.
У місті Суми теплопостачальне підприємство повинно було сплатити на користь свого працівника заробіток за час вимушеного прогулу в розмірі більше 37 тисяч гривень з подальшим утриманням податків та платежів, проте в добровільному порядку рішення суду не виконувало.
Одразу, коли стягувач звернувся до органів юстиції з виконавчим документом, державні виконавці стягнули не тільки суму всього боргу, а ще й витрати та виконавчий збір.
Отож, як говорить народне прислів’я «скупий платить двічі». А юстиція Сумщини завжди перебуває на захисті інтересів громадян.

#MinJust4U #ЯМП#МінЮст!#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО #ДВС_діє