ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ ПЕРЕД ЗАКОНОМ

Дата: 05.09.2018 09:19

Переважна більшість випадків, коли аліменти платить батько. Але буває, коли такі виплати присуджуються матері.
У Тростянецькому районі мати не сплачувала аліменти двом своїм донечкам, накопичивши чималі борги. Майна, на яке можна звернути стягнення жінка не мала. Проте державним виконавцем було встановлено наявність у боржниці розрахункового рахунка в банківській установі, на який накладено арешт.
Отож, коли на рахунок все ж надійшли кошти, вони одразу були перераховані стягувачу. Отож, 15 тисяч гривень перед початком нового навчального року стали донькам в нагоді.
Закон #ЧужихДітейНеБуває ефективно працює. На часі – упровадження ІІ пакету законодавчих ініціатив, які вже набрали чинності. Отож, держава й надалі захищає право дітей на фінансове забезпечення.

#MinJust4U #ЯМП#ЯМАЮПРАВО!#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО