ІІ ПАКЕТ ЗАКОНІВ #ЧужихДітейНеБуває НАБРАВ ЧИННОСТІ

Дата: 29.08.2018 10:09

На це чекали десятки тисяч українських дітей і батьків, які потерпали фінансово від несплати аліментів.
Сьогодні набрав чинності ІІ пакет Законів #ЧужихДітейНеБуває.
Дані норми – низка ініціатив заради благополучного щасливого дитинства маленьких українців та розбудови інституту відповідального батьківства.
Серед новацій – збільшення мінімальної суми аліментів на утримання дитини, додаткові фінансові санкції для батьків-боржників, збільшення строку суспільно-корисних робіт, кримінальна відповідальність за ухилення від їх відпрацювання, зміна порядку виїзду дитини за кордон, а також можливість втратити чиновницьке крісло за борги перед дитиною.
Закони також передбачають запровадження пільг і стимулів для тих батьків, які сумлінно виконують свій обов’язок у вигляді податкових пільг та інших преференцій.
Завдяки дії І пакету Законів #ЧужихДітейНеБуває на користь дітей Сумщини вже стягнуто майже 72 мільйони гривень.
Від сьогодні державні виконавці Сумщини, маючи нові, ще суворіші інструменти впливу на боржників-аліментників, забезпечуватимуть інтереси найменших громадян.

#МінЮст #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО #ПЕРЕМОГА