Атестація народних аматорських колективів на підтвердження звання «народний».

Дата: 27.08.2018 16:03

25 серпня 2018 року в приміщенні Коровинського  СБК відбулася атестація народних аматорських колективів на підтвердження звання «народний».

Всього у Коровинській ОТГ  чотири народних  колективи художньої самодіяльності : народний аматорський ансамбль народної пісні «Терниця», народний аматорський  вокальний чоловічий ансамбль «Колорит»,  народний аматорський вокальний чоловічий ансамбль «Нащадки Томаша» ,народний аматорський драматичний колектив.

Після перегляду звітних програм кожного колективу оглядова комісія звернулись до всіх керівників аматорських колективів зі словами вдячності за виконану роботу, підтримку та розвиток музичної та пісенної творчості.

Комісія  відзначила, що репертуар колективів, майстерність виконання, сценічна культура відповідають всім вимогам на підтвердження звання «народний».