Привітання з Днем Державного Прапора України і 27 річницею Незалежності України!

Дата: 22.08.2018 10:22

Шановні жителі Коровинської об’єднаної територіальної громади!

Від усього серця хочемо привітати вас з великим святом - днем народження нашої Батьківщини, Днем Незалежності!

27 років тому здійснилася мрія багатьох поколінь українців: наша нація здобула право самостійно визначати свою долю у власній країні , а на карті світу з’явилася незалежна держава – Україна.

Мудрість, працьовитість і велике бажання наших предків стати вільними сприяли здобуттю незалежності. Просимо вас і сьогодні так само впевнено дивитися у наше майбутнє та вірити в те,що через невеликий проміжок часу Україна стане шанованою в усьому світі, а наші діти з гордістю називатимуть себе українцями.

Бажаємо миру, добра та злагоди!

Коровинський сільський голова

Сергій Шило,