День села у Рубанці!

Дата: 21.08.2018 13:21

18 серпня у Рубанці відсвяткували День села . Традиційно свято зібрало жителів села від наймолодшого до найповажнішого.

Із теплими словами до рубанців звернулася староста Рубанського старостинського округу Валентина Бойко.

На свято завітав і Коровинський сільський голова Сергій Шило.Вітаючи  зі святом, Сергій Миколайович , подякував  тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села. Також, побажав селу розквіту та добробуту.

Концертну програму підготували учасники художньої самодіяльності  Коровинського сільського Будинку культури.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в Рубанку.