У Роменському районі відбулися перші в Сумській області навчальні збори з загоном територіальної оборони

Дата: 16.08.2018 15:03

До зборів залучалися мешканці Роменського району та сусідніх районів, працівники підприємств та організацій, представники бізнесових структур тощо.

Представники Коровинської ОТГ  у складі сілького голови Сергія Шила,заступника сільського голови Володимира Терещена та в.о. старости  Томашівського старостинського округу Андрія Коломійця теж прийняли участь у даному заході.

«Одним з основних питань сьогодення є питання оборони та територіальної цілісності нашої країни. Українська державність зіткнулася з суворими викликами сучасності. Російською Федерацією на Сході нашої країни нахабно застосовується концепція нового способу ведення війни, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ. – Здобути перемогу у цій війні можливо лише при умові повної консолідації суспільства для досягнення певної мети, а мета – це територіальна цілісність і готовність територіальних громад протистояти сепаратизму, проявам тероризму, а якщо буде потрібно і відкритій агресії».