ЩОДЕННА РОБОТА – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО РОЗВИТКУ

Дата: 15.08.2018 13:17

Підсумки роботи, актуальні поточні питання розглянули на нараді-семінарі начальники відділів державної реєстрації актів цивільного стану юстиції Сумщини.
Тетяна Пчеляна, керівник обласного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, повідомила про питання, що розглядалися на короткостроковому семінарі начальників обласних відділів державної реєстрації актів цивільного стану в місті Ужгород, а також зупинилася на проблемних моментах, які виникають у роботі органів реєстрації.
Увагу було приділено й іншим актуальним питанням: популяризації серед населення сервісів Міністерства юстиції України, етика поведінки державного службовця, адже ці моменти впливають на імідж реєстраційної служби, що важливо, коли формується нова правова культура.

#MinJust4U #МінЮст