Закуплено дидактичний матеріал для маленьких школярів закладів освіти Коровинської сільської ради

Дата: 13.08.2018 13:18

Нова українська школа є унікальним проектом Міністерства освіти і науки України, який виступає основною реформою сучасного освітнього процесу

Дидактичне наповнення відіграє  важливу роль в освітньому процесі за концепцією Нової української школи. Сучасне дидактичне наповнення, яке передбачається для використання в НУШ, в корені відрізняється від попереднього наповнення. Практика, наочність, креативність у використанні - ось головні постулати сучасної дидактики.

На маленьких школярів закладів освіти Коровинської сільської ради уже чекає сучасний, яскравий, розумний дидактичний матеріал, що допоможе розвинути уяву, мислення, пам’ять, здібності  першокласників.