Відбудеться відкритий районний туристичний зліт молодіжних команд 2018 року

Дата: 08.08.2018 14:24

За підтримки управління молоді та спорту Сумської ОДА 10 -12 серпня на теритрії Коровинської с/р відбудеться відкритий районний туристичний зліт молодіжних команд 2018 року

Запрошуються  до участі команди сільських, селищних рад Недригайлівського району, міст та районів Сумської області, команди громадських організацій району, команди: ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ», медичних закладів, управління праці та соціального захисту населення, відділів: освіти, культури, туризму, національності і релігій Недригайлівської районної державної адміністрації та інших установ та організацій району.

Склад делегації  без обмежень. Заявочний список команди 9 чол. (6 чол. та 3 жін.), вік учасників: 2000 р.н. та старші.

У програмі зльоту проведення конкурсів: розпалювання вогнища,  представлення команди, туристської пісні, туристична естафета, нічне орієнтування, кращий туристичний табір, туристична газета, пляжний волейбол, міні-футбол, стрільба, молодіжна дискотека.