A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коровинська громада
Сумська область, Роменський район

ДВОМ ГОРЕ-БАТЬКАМ З ОХТИРЩИНИ СУД ПРИЗНАЧИВ СУСПІЛЬНО-КОРИСНІ РОБОТИ

Дата: 19.07.2018 10:21
Кількість переглядів: 569

Посилення, що торкнулись примусового стягнення аліментів, зокрема, можливість притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт, що передбачає стаття 1831 КУпАП, дають позитивні результати.
На Охтирщині майже однаково склалась ситуація у двох різних людей, які на тривалий час забули про свої батьківські обов’язки.
У першому випадку батько мав сплачувати щомісяця на утримання власної дитини, здавалось би, незначну суму – 450 гривень. Проте, чоловік умудрився накопичити аліментну заборгованість у сумі понад 6 тисяч гривень.
Як не дивно, другим боржником виявилась жінка, яка давно вже позбавлена батьківських прав на свого єдиного сина. Змалечку долею хлопчика опікувалась бабуся і саме вона вирішила нагадати горе-матері про обов’язок утримувати сина матеріально. За кілька років заборгованість зросла до 11 тисяч гривень.
В обох епізодах після вжиття державним виконавцем всіх необхідних заходів примусового характеру, суд призначив відпрацьовувати борг зі сплати аліментів на суспільно-корисних роботах.
Жінка, щойно дізнавшись рішення суду, перерахувала всю заборговану суму синові, а чоловік – заробляв кошти для дитини фізичною працею.
Фахівці юстиції Сумщини доводять, що відсутність роботи чи будь-які інші причини не можуть завадити виконанню батьківських обов’язків.

#ЧужихДітейНеБуває #MinJust4U #ЯМП#ЯМАЮПРАВО#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора