Свято козацької слави »Калнишева рада»

Дата: 17.07.2018 10:43

13 липня в селі Пустовойтівка Роменського району відбулося регіональне свято козацької слави»Калнишева рада»,в ході якого пройшов відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» з нагоди відзначення 327-ї річниці від дня народження останнього кошового отамана Запорізької Січі П.І.Калнишевстького.

Недригайлівщину на даному заході гідно представляли чотири колективи художньої самодіяльності Коровинської ОТГ. Успішно виступили народний аматорський ансамбль народної пісні «Терниця», народний аматорський  вокальний чоловічий ансамбль «Колорит»,аматорський вокальний жіночий ансамбль «Любисток» Коровинського СБК та народний аматорський вокальний чоловічий ансамбль «Нащадки Томаша» Томашівського СБК.

Всі колективи були відзначені Дипломами та Подяками управління культури Сумської облдержадміністрації та Роменської райдержадміністрації  і районної ради,а також пам’ятними сувенірами.