Творчий звіт учасників художньої самодіяльності

Дата: 09.07.2018 11:51

Щороку 7 липня наші земляки з усіх куточків України поспішають на берег Сули, аби разом відзначити одне з головних свят календаря слов'янських народів – величне Купальське свято.

У межах святкування Івана Купала ,що відбулося в смт Недригайлів на центральній сцені КСК "Колос" відбувся  творчий звіт учасників художньої самодіяльності району , де були  презентовані найкращі здобутки вокального та хореографічного жанрів. Зі сцени звучали музичні твори про безмежну любов до своєї землі, про віру у світле майбутнє нашої незалежної держави.

Успішно виступили народні колективи Коровинської ОТГ : «»Нащадки Томаша» (Томашівський СБК), «Терниця (Коровинський СБК), народний чоловічий ансамбль «Колорит» (Коровинський СБК).

Твори виконані цими колективами на професійному рівні зачарували всіх любителів української народної пісні.