ВІДБУЛИСЬ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ У ПРОЕКТІ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 26.06.2018 13:30

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.05.2011 №555, Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, виконавчий комітет Коровинської сільської ради повідомляє про завершення процедури по оприлюдненню та  громадському обговоренню проекту містобудівної документації  «Детальний план території для будівництва та обслуговування закладу охорони здоров’я  (амбулаторії загальної практики сімейної медицини), розташованої в с. Коровинці по вулиці Київська, буд. 37 б Недригайлівського району, Сумської області»

Громадські слухання відбулися 26 червня 2018 року о 12:00 в приміщенні сільського клубу села Коровинці.

Під час проведення інформаційних заходів у вигляді громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при обговоренні вказаного проекту зауважень та пропозицій не отримано.
 Процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації ««Детальний план території для будівництва та обслуговування закладу охорони здоров’я  (амбулаторії загальної практики сімейної медицини), розташованої в с. Коровинці по вулиці Київська, буд. 37 б Недригайлівського району, Сумської області» завершено 26.06.2018р.

Протокол №1 громадського обговорення