ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ ВІТАЄ КОЛЕГ З НАРОДЖЕННЯМ СИНОЧКА

Дата: 26.06.2018 10:08

В родині працівників юстиції Сумщини свято – Валерій і Тетяна стали батьками довгоочікуваного чудового хлопчика Олександра. Очільник обласного управління Ірина Свистун привітала молодих батьків, вручивши свідоцтво про народження малечі безпосередньо в пологовому будинку.
«Працівники юстиції Сумщини власним прикладом доводять, що сервіси Міністерства юстиції зручні і якісні. На сьогодні перші документи безпосередньо в закладі охорони здоров’я отримали 80 % діток Сумщини. Весь колектив управління приєднується до привітань і щиро радіє за щасливу подію в цій родині. І, хто знає, може маленький Олександр в майбутньому захоче продовжити сімейну традицію і теж буде працювати в органах юстиції на благо держави», - зазначила Ірина Свистун.
Тож, бажаємо, щоб маленький конвертик, що мирно спить у тата на руках, зростав здоровим і щасливим хлопчиком на радість батькам і всій родині.