Завершення літнього оздоровлення у школі

Дата: 18.06.2018 16:35

Кафе «Гарного настрою» на свіжому повітрі гостинно запросило учнів табору оздоровлення та відпочинку «Веселка» у Томашівському НВК:ЗОШ І – Ііі ст.., ДНЗ.

Як і годиться при відкритті, була розрізана червона стрічка. Але наше кафе не зовсім звичайне. Милі офіціанточки запропонували меню, яке насичує і мозок, і шлунок. По ігровому майданчику рознісся аромат власноруч звареної каші. Цукерки «Солодуня», напій «Мелодика», круасанчики «Мрія дівчини», шоколадка «Енерджайзер», печиво «Інтелектуальне», пластівці «Суперечки», кукурудзяні палички «Дискодрайв» - це не просто солодощі у  меню, а назви призів за перемогу у конкурсах. Здавалося, що з нами закриття майданчика святкує усе село. Бо веселу музику було чути далеко за межами шкільного подвір’я.

Діти навіть не очікували, що завершення літнього оздоровлення у школі пройде так святково і незвично.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису