ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ДОПОМОГЛИ ВИРІШИТИ КОНФЛІКТ І ПОВЕРНУТИ В ОСЕЛЮ ПЕНСІОНЕРКИ СВІТЛО

Дата: 18.06.2018 16:24

В своїй повсякденній роботі працівники юстиції часто-густо стикаються з такими моментами, де спеціалістам доводиться бути не тільки практиками-юристами, а й психологами.
Як приклад, пенсіонерка з Липоводолинського району, яка за рішенням суду вимагала від електропостачальника повернення струму в свою оселю, і сама ж чинила перешкоди у фактичному виконанні рішення суду.
Проте, спеціалістам юстиції після довгих перемовин і вчинення необхідних процесуальних дій все ж вдалось виконати судове рішення і допомогти сторонам вирішити давній конфлікт.
Світло в оселю пенсіонерки проведено, а на рахунку державного виконавця ще одне непросте виконавче провадження, яке завершено результативно.
Нагадаємо, що в поточному році таких рішень немайнового характеру вже виконано більше 70.

#МінЮст #MinJust4U