Мовний табір «Friendship

Дата: 14.06.2018 09:46

У Коровинській ЗОШ І-ІІІ ступенів працює літній мовний табір «Friendship», у якому відпочивають  та вдосконалюють  мовну майстерність з англійської мови 20 учнів.

Робота табору спланована за тематичними днями: День загону, День сім’ї, День англійської мови, День спорту, День творчості та ін. Діти розучували вірші англійською мовою, розгадували кросворди, самі створювали ребуси.

З особливим задоволенням школярі презентували свої проекти: «Моя країна-моя рідна земля», «Визначні місця Лондона», «Наші захоплення». Велика увага приділялася розвитку творчих здібностей та інтересів. Учні підготували виставку виробів , зроблених своїми руками. Це  й малюнки, і вишивки, і композиції з бісеру.

Під час роботи табору діти можуть  не тільки спілкуватися англійською мовою, а й активно відпочивати. Для цього проводяться рухливі ігри,  фізкультхвилинки на природі, спортивні естафети.

Кожен день  наповнений новими справами та враженнями.