У СУМАХ БАТЬКО-ІНОЗЕМЕЦЬ ЧЕРЕЗ БАЙДУЖЕ СТАВЛЕННЯ ДО ВЛАСНОЇ ДИТИНИ «ВІДКРИВ КИШЕНЮ» ПРИМУСОВО

Дата: 12.06.2018 16:25

Громадянин Палестини близько 7 років ігнорував Закон і не сплачував аліменти на користь своєї дитини, громадянки України, що призвело до накопичення значного боргу – майже 108 тисяч гривень.
Проте, законодавче посилення відповідальності за несплату аліментів в Україні докорінно змінило ситуацію. Накладення арешту на все рухоме та нерухоме майно, а також обмеження у праві керування транспортними засобами, виїзду за межі України, полювання та користування зброєю змусили боржника погасити борг у повному обсязі.
Ось так, завдяки державним виконавцям юстиції Сумщини горе-батько добре затямив, що невиконання та порушення законів України тягне за собою неприємні правові наслідки.
Закон – один для всіх!

#ЧужихДітейНеБуває #MinJust4U #ЯМП#ЯМАЮПРАВО#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО