СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ПО ЗАРОБІТНІЙ ПЛАТІ – ПРІОРИТЕТ В РОБОТІ ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ

Дата: 12.06.2018 16:21

Фахівці юстиції Сумщини продовжують захищати інтереси працівників «Наумівського спиртзаводу», що на Краснопільщині.
Напередодні, були проведені виконавчі дії в рамках виконавчого провадження щодо стягнення заборгованості по виплаті заробітної плати на користь 21 працівника загальною сумою боргу близько 186 тисяч гривень. На підприємстві було описано і арештовано майно, вартість якого згідно з експертною оцінкою склала майже 223 тисячі гривень.
Нагадуємо, державні виконавці Краснопільщини в поточному році вже стягнули зароблені кошти на користь 35 працівників ДП «Наумівський спиртовий завод» у розмірі понад 310 тисяч гривень.
Зазначаємо, що робота регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами на Сумщині лише набирає обертів.
На сьогодні спеціалісти юстиції Сумщини вже стягли 2,4 мільйони гривень на користь 161 працівника.
Юстиція – відкрита для людей!

#МінЮст #MinJust4U #ЯМП#ЯМАЮПРАВО#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО#ПЕРЕМОГА