Тиждень правових знань у Томашівському НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів,ДНЗ

Дата: 05.06.2018 09:05

Відбулася зустріч учнів Томашівського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів,ДНЗ  зі спеціалістом бюро правової допомоги  Терещенко  Вадимом Сергійовичем та інспектором з ювенальної провенції сектору провенції відділу поліції  Кириленко Аліною Анатоліївною, які провели бесіду на тему: « Мій вибір - бути юристом».

Присутні фахівці, розповіли про особливості роботи юриста та необхідності виваженого підходу до вибору майбутньої професії. Кожен учасник заходу, отримав буклети з реквізитами бюро та центру правової допомоги.

Також учням була запропонована тема для малюнку « Дитина має право на», на яких вони зобразили гарантовані їм Конституцією, Конвенцією ООН та законами України права дитини в різних сферах суспільного життя