Виставка-огляд кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти у 2018 році

Дата: 18.05.2018 14:51

У квітні-травні 2018 року вихователі дошкільних навчальних закладів узяли участь  в обласній виставці-огляді  кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти   у 2018 році.

Конкурс проводився з метою сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, самореалізації і розкриття творчого потенціалу педагогів.

Щиро поділитися своїми секретами професійної майстерності виявили бажання  вихователі Коровинського ДНЗ Темченко Вікторія Михайлівна - «Формування доброти, людяності за казками В. Сухомлинського», Науменко Валентина Іванівна -  «Подорож у світ казки», Терещенко Людмила Миколаївна – «Сильні, вправні, дужі», Сокрута Тетяна Іванівна – «Мандрівка екологічною стежиною» та вихователь Томашівського НВК Ситник Ірина Григорівна «Цінуймо воду». Маючи у своєму арсеналі власний стиль, професійні задатки, конкурсанти продемонстрували належний  рівень педагогічної майстерності.

Переможцем виставки-огляду стала Сокрута Тетяна Іванівна, вихователь Коровинського ДНЗ, робота якої направлена для участі у ІІ етапі конкурсу.