A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коровинська громада
Сумська область, Роменський район

ПОПОВНИЛИ БІБЛІОТЕКИ ПРАВОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

Дата: 07.05.2018 16:11
Кількість переглядів: 580

ЮстиціяСумщинипостійноспівпрацює з бібліотекамирегіону, адже вони традиційнозалишаютьсязручним каналом доступу до інформації як у друкованому, так і в сучасному, електронному, форматах.
 Днями у бібліотекимістаСуми, включаючи й обласнууніверсальнунаукову, а такожкнигозбірнівищихнавчальнихзакладів: ХНУВС, СумДУ, СНАУ, передано черговийвипускінформаційногобюлетеня «Юстиціявідкрита для людей», наповненогоактуальною правовою інформацією.
 У ходіспілкуваннявідбуласязацікавленарозмовафахівцівюстиції з працівникамибібліотек, якіщиро говорили про зацікавленістьвідвідувачівсамеінформацією на юридичні теми та відзначаливажливістьспільнихзаходів. Досить перспективною є домовленістьміждирекцієюбібліотекиСумДУ та обласноююстицією про розміщенняактуальнихінформаційно-роз`яснювальнихматеріаліввелектронномувигляді у репозитаріїСумДУ. Як відомо, цейІнтернет-ресурс маєвисокі рейтинги відвідування не тільки в Україні, а й в міжнароднійнауковійспільноті, що позитивно вплине й на поширенняправовоїінформації.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора