29 сесія 7 скликання

Про затвердження договорів, які укладені сільським головою від імені ради.

Про надання дозволу ФОП Какуші С.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на земельні ділянки (паї) померлих громадян

Про надання дозволу ТОВ «АФ «Довіра 2008» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на земельні ділянки (паї) померлих громадян.

Про затвердження технічної документації із землеустрою  та надання земельної

ділянки у приватну власність гр. Стрибулю Сергію Олександровичу

Про  внесення  змін в рішення 25 сесіїКоровинськоїсільської ради  від

20.12.2019 №4/25 “Про організацію громадських робіт на території

Коровинської сільської ради у 2020 році“

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Красножона Сергія Федоровича

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Кущ Антоніни Іванівни

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Макаренко Ольги Іванівни

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. СвинаренкоМарії Юріївни

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Свинаренко Оксани Іванівни

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Школяренка Михайла Іларіоновича

Про внесення змін до рішення 25 сесії 7 скликанняКоровинської сільської ради

Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликанняКоровинської сільської ради

від 13.02.2020 року  № 11/28«Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

гр. Тимошенку Олександру Григоровичу»

Про затвердження звіту про оцінку майна приміщення, що належить Коровинській сільській раді, розташованого за адресою:село Беседівка вул. Сільська,39/1

Про затвердження  розпорядження сільського голови

Про заяву гр. Бондаренко Н.І.щодо вилучення земельних ділянокта наданнядозволуна розроблення проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянки

Про заяву гр. Кучера В.В.

Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності проведення земельного референдуму та широкого громадського обговорення впровадження земельної реформи.

Про наданнядозволуна розроблення проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянкигр. Гурмач Т.І.

Про наданнядозволуна розроблення проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянкигр. Захарченко Л.В.

Про наданнядозволуна розроблення проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянкигр. Кущ О.О.

Про наданнядозволуна розроблення проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянкигр. Макаренко К.В.

Про наданнядозволуна розроблення проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянкигр. Ухналь О.І.

Про наданнядозволуна розроблення проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянкигр. Хомяк Д.П.

Про наданнядозволуна розроблення проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянкигр. Шкурдоді М.В.

Про наданнядозволуна розроблення проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянкигр. Шкурдоді Ю.О.

Про наданнядозволуна розроблення проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянкигр. Бойко В.С.

Про наданнядозволуна розроблення проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянкигр. Ковальової В.В.

Про наданнядозволуна розроблення проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянкигр. Мацюка С.В.

Про наданнядозволуна розроблення проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянкигр. Свинаренко А.Ю.

Про наданнядозволуна розроблення проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянкигр. Ткаченка В.Г.

Про передачу в оренду ТОВ «Агрофірма «Довіра 2008»земельних ділянок померлої громадянки

Про розгляд заяви гр. Киви М.М.

Про розгляд заяви гр. Киви О.М.

Про внесення змін до місцевого бюджетуКоровинської сільської об’єднаної

територіальної громади на 2020рік

Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Коровинської сільської ради на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки

додаток